Poradenství v ČR

Pomáháme českým ženám najít životního partnera v Bavorsku

photo1Institut Arendas je seznamovací agentura pro ženy, které hledají budoucího životního partnera v Bavorsku.  Úspěšně působíme v této oblasti již více než 40 let. Od roku 1992 máme sídlo také v České republice. Zprostředkováváme českým ženám seznámení s německými muži. Nemůžete najít toho pravého v České republice? Napadlo vás někdy vdát se do Bavorska?

V naší široké nabídce potencionálních partnerů na vás čekají atraktivní, úspěšní a finančně zajištění muži, kteří jsou single. Díky budování kariéry a velkému pracovnímu vytížení jim chybí čas a možnost nalézt vhodnou životní partnerku. České ženy jsou pro německé muže velmi atraktivní, a proto se s důvěrou obrací na naši seznamku. Jedná se o klienty převážně z Bavorska, které se nachází v blízkosti našich hranic přímo za Šumavou. V dnešní době hranice nic neznamenají.

Nenechávejte své životní štěstí náhodě. Toužíte po seznámení s mužem, který vás bude nosit na rukou? Využijte profesionálních služeb renomované zahraniční seznamky. Fungujeme na bázi důvěry a diskrétnosti. S námi se seznámíte bez rizika.

Pro české klientky je kontaktní osobou paní Jana Horská, která je zátupkyní  Institutu Arendas v ČR a paní Magistra Iva Zadáková která působí jako osobní poradce  a může pomáhat i při zdokonalování němčiny. Poskytují profesionální a diskrétní služby. Rádi vám ochotně   poradí a předají veškeré dostupné informace. Sjednejte si nezávaznou osobní schůzku. Stačí jednu z nich kontaktovat.   Nabízíme seznámení ženám v celé České republice.

Jana Horská mobil:  720 409 101   whatsapp_logo

Mag. Iva Zadáková mobil: 774066717

Hledáte spřízněnou duši na celý život? Jste tu správně!

40 let existence naší seznamky hovoří za vše!